Bugun...
Bizi izleyin:
İş dünyasından Almanya ve İsrail endişesi

Tarih: 25-07-2017 13:08:24 Güncelleme: 16-10-2017 22:38:24 + -


ANTALYA Ticaret Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Almanya ve İsrail ile sorunların turizmi ve Antalya'yı doğrudan etkileme potansiyeline sahip olduğunu belirterek, "Her iki ülkeyle sorunların büyümeden çözüme kavuşmasını diliyoruz" dedi.


İş dünyasından Almanya ve İsrail endişesi

Antalya Haber İhbar

Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat kendi değerini ve markasını yaratmak için müşterilerine iyi bir hizmet vermeyi görev haline getirmiştir. Peki bu görevde bizim payımıza düşen noktalar nelerdir.

Evden Eve Nakliyatta Hangi Firmalarla taşınmamız gerek ?

 1. Nasıl bir çalışma sistemimiz ve paradigmamiz var ?

 2. Eşya taşımada hassas olduğumuz konular nelerdir ?

 3. Eşya ambalajlama nasıl yapılır ?

 4. Kırılacaklar nasıl toplanır ?

 5. Zarar vermeden eşyalarımızı çelik kasa aracımızda nasıl konumlandırırız ?

 6. Sigortalı taşımacılık yapıyor muyuz ?

 7. Araçlarımızın Evden Eve Nakliyat veya Şehirler Arası Nakliyat belgeleri var mı ?

 8. Şoförlerimizin SRC belgeleri mevcut mu ?

 9. Şehirler Arası Nakliyat veya Evden Eve Nakliyat Sözleşmelerimiz var mı ?

 10. Eşya Depolama nasıl yapıyoruz ?

 11. Depolanacak eşyalarınız rutubetli ortamda mı yoksa temiz bir alanda mı muhafaza edilecek ? Aynı zamanda Eşya Depolama Sözleşmesi mevcut mu ?

 12. Eşya depolama sisteminde sonradan başımızı ağrıtacak zamlar olacak mı ?

 13. Kurumsal bir şirket miyiz ?

 14. Ofis,Fuar,Banka,Dershane,Villa Taşımacılığı yapıyor muyuz ?

 15. Eşya merdivenden inmediği zaman Asansörlü Taşımacılık yapıyor muyuz ?

Bu sorularda sizin ihtiyaçlarınızı ilgilendiren bazı sorular da, sizin bir şirket ile anlaşacak ölçüde olduğunuz zaman sormanız gereken önemli noktalardır. Bunları sormayı unutursanız büyük tuzaklar sizi bekliyor demektir. Gel gelelim bizim bu sorulara vereceğimiz cevapların ne olduğuna.

Taşınmamız gereken Nakliyeciler ve Cevaplar

 1. Çalışma sistemimiz deneyimli elemanlarla birlikte; taşıyıcı elemanlarımız, marangozcumuz ve ambalaj ustalarımızla evinize geliyoruz. Tam teçhizat ve eksiksiz takım çantalarımız ile eşyalarınızı de monte edip, diğer evinizde ise monte ediyoruz. Koltuk takımı, yemek takımı, Televizyon , Masa ve aklıma gelmeyen diğer salon eşyalarınızı naylon, darbeye dayanıklı patpatlarımızla sarıyoruz. Sizin ve bizimde çok önem verdiğimiz ( diğer eşyalara verdiğimiz önem gibi ) beyaz eşyalarınızı naylon ile sarıyoruz. Diğer tarafta beyaz eşyalarınızı diğer evden nasıl aldıysak, yerinde tekrar kuruyoruz. Evden aldığımız ne varsa, diğer tarafta sizin isteğinizi doğrultusunda yerlerine yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı odaya rastgele bırakıp gitmiyoruz. Unuttuğumuz bir noktada kırılacak eşyalarınızı kağıtlarımızla sarıp koliliyoruz ve diğer tarafta kolileri size bırakıyoruz. Siz de istediğiniz zaman açıp yerleştirebiliyorsunuz. Yasinoglu Evden Eve Nakliyat ile taşımada güvendesiniz.

 2. Eşya taşımada hassas olduğumuz konulardan bir tanesi müşteri ile iyi diyalog kurmak ve müşterinin ihtiyaçlarına göre hareket etmek. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Sadece taşımak ile müşteri memnuniyeti kazanamayacağımızı bilmek zorundayız. Bu nedenle Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat ile taşının ve memnun olun.

 3. Eşya ambalajlama ustalarımız ile birlikte dikkatli ve sabırlı şekilde yapılmaktadır. Bizim amacımız müşterilerimizin gözünü boyamak değil gerçekten de eşyanın güvende olmasını sağlamaktır. Naylon ve darbeye dayanıklı kalın patpatlarımızla eşyalarınızı sarıyoruz. Sağlam iplerimizle de eşyanızı güvende taşıyoruz.

 4. Kırılacaklar karton kağıtlarımız ile birlikte sarılıp, kolilere itinalı şekilde istif edilmektedir. Araçta ise bütün kolilerimize ( kırılacak olsun, olmasın ) kırılacak muamelesi yapıp ona göre istif ediyoruz. Kolilerin üzerine kesinlikle eşya koymuyoruz.

 5. Bu konuda tecrübeli olduğumuzdan dolayı eşyanın istiflenmesi bizim için sadece sanattır. O küçük arabaya, o koskoca eşyalarınızı yerleştirmek artık bizim için normalden öte bir durum değildir.  Örneğin ; buzdolabının yanında çamaşır makinesi ve onun yanında bulaşık makinesi şeklinde koyup üzerlerine koli veya hurç koyuyoruz. Umarım hayal etmişsinizdir.

 6. Sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Hiç bir şekilde mağdur kalmanıza izin vermeyeceğiz.

 7. Araçlarımızın K belgeleri mevcuttur sitemizde görebilirsiniz.

 8. Şoförlerimizin SRC belgeleri bulunmaktadır. Aksi taktirde yola çıkmak yasak ve tehlikelidir. Cezası da yüksektir.

 9. Siz değerli müşterilerimiz bizimle taşınmaya karar verdikten sonra, sözleşmemizi size gösteriyoruz. Veya Taşınma esnasında size veriyoruz. Sözleşme önemli bir noktadır. Bulunması gereken bir güven metodudur.

 10. Eşya Depolamada size özel malzemelerimiz bulunmaktadır. Bunlar ; Eşyalarınızı saracağımız naylon patpatlar, kırılacağınızı toplayacağımız kağıtlar ve küçük hassas eşyalarınızı dolduracağımız kalın ve sağlam poşetler. Bu malzemeler ile gelip eşyalarınızı tamamlıyoruz. Eşyalarınızın ve gönlünüzün rahat olması için bu malzemeler şarttır. Çünkü eşyalarınızın toz almaması ve darbe görmemesi gerekmektedir.

 11. Depolanacak eşyalarınız 2.katta temiz ve parkeli bir alandadır. İsterseniz sitelerimizden de depolarımıza bakabilir veya depomuzu ziyaret edebilirsiniz. Bir başka alternatif ise canlı yayın yapabilir veya whatsapptan görüntülü şekilde görebilirsiniz. Eşya depolama sözleşmemiz olmadan eşyanızı taşımak abes olacaktır. Gerekli tüm bilgileri girip; ücret, ne kadar kalacağı vesaire bilgiler bizim için önemlidir. Ücretin hangi zamanlarda verileceği. Sizin içinde bilinmesi gereken noktalardır. Yasinoglu Evden Eve Nakliyat olarak karar vereceğiniz depoyu yakından görmenizi tavsiye ediyoruz.

 12. Kesinlike sonradan zam konusu geçmeyecektir. Eşyanıza göre fiyat almaktayız.

 13. Kurumsal ve deneyimli bir şirket olarak bütün taşınmalarınızda kolaylıklar dileriz.

 14. İsteğiniz doğrultusunda Ofis,Fuar,Banka,Dershane,Villa Taşımacılığı ve bir çok taşımacılık yapıyoruz.

 15. Asansörlü taşımacılık bazen zor ve katı durumlarda bize yardımcı olmaktadır. Sizinde eşyalarınız daha güvende ve hızlı bir taşıma gerçekleşmektedir. Yasinoglu Evden Eve Nakliyat kolaylıklar diler.

 http://yasinogluevdenevenakliyat.com


 
Bu haber 8643 defa okunmuştur.

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI