Bugun...
Bizi izleyin:Manavgat AK Parti'de Hasan Öz ile devam

Tarih: 10-09-2017 19:01:23 Güncelleme: 10-09-2017 21:57:23 + -


Manavgat AK Parti 6. olağan İlçe kongresinde Hasan Öz yeniden ilçe başkanı oldu.


Manavgat AK Parti'de Hasan Öz ile devam

Antalya Haber İhbar

Manavgat AK Parti 6. olağan İlçe kongresinde Hasan Öz yeniden ilçe başkanı oldu.

 

Ak Parti Manavgat 6. Olağan İlçe Kongresi, Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın, Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Ak Parti Akseki ve Serik ilçe Başkanları, Akseki Belediye Başkanı, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları, Muhtarlar ve partililer katıldı.

 

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Öz’ün hoş geldin konuşmasının ardından, Milletvekilleri adına İbrahim Aydın ve Antalya İl Başkanı Rıza Sümer birer konuşma yaptılar.

 

Son olarak kürsüye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti’nin 15 yıllık iktidarında Türkiye’nin başta eğitim, sağlık ve ulaşım olmak üzere çağ atladığını belirterek “Dün kitap kalem bulunamazken, kitapların bedava dağıtıldığı, tabletlerle eğitim yapılan bir sürece geldik. Dün ülke 5 cente muhtaç iken bugün dünyanın en önemli ekonomilerinden birisi haline geldik. İşte bütün bu gelişmelerden dolayıdır ki Avrupa’nın bazı ülkeleri Türkiye’yi ve Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kendilerine düşman gibi görmeye başlamıştır. Almanya’nın, Hollanda’nın Türkiye’ye olan tavrının sebebi Türkiye’nin artık kendi uçağını, kendi silahını üretmeye başlaması ve kendi ayakları üzerinde durmasıdır” dedi.

Avrupa ülkelerini bir nebze olsun anlayabileceğini belirten Ünal, Türkiye Cumhuriyeti’nin Fetö ve PKK gibi çok sayıda terör örgütüyle mücadele ettiği, bu mücadele sırasında ana muhalefet partisi olan CHP’nin terör örgütlerinin ve Türkiye’nin karşısında olan Avrupa ülkelerinin yanında yer aldığını söyledi.

 

Fetö terör örgütünün devlet içerisine kendi hükümetleri döneminde yerleşmediğini, aksine kendi hükümetlerinin bu örgütün gerçek yüzünü ortaya çıkardığını belirten Ünal “AK Parti iktidarı Fetö terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkardıktan sonra kökünü kazımak için mücadeleye başlamıştır. Bu süreçte ana muhalefet partisi ne yazık ki terör örgütünün yanında yer almıştır. Bunun yanında MHP Lideri Devlet bahçeli ise bir devlet adamının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini sergilemiş ve hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olmuştur. Ben buradan sizlerin huzurunda göstermiş olduğu tutum nedeniyle sayın Devlet Bahçeli’ye bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan ve tek liste ile gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan Hasan Öz yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Öz’ün listesinde şu isimler yer alıyor;

 

YÖNETİM KURULU ASİL: Yusuf Halimoğlu, Hüseyin Hüsnü Sözen, Selma Kendiroğlu, Mehmet Avcı, Emre Uluçay, Kudret Kara, Hasan Kaya, Ahmet Ali Erol, Ali Rıza Özyer, Hulusi Öz, Derya Kaya, Beyhan Çil, Yasemin Şahin Çifçi, Basri Gümüş, Erhan Çetin, Mehmet Ali Günal, Ali Özdemir, Gülsüm Acar, Niyazi Ünal, Fikret Gündüz, Ahmet Kurt, Zeynep İnci, Kazım Aydın, Mustafa Taşar

 

YÖNETİM KURULU YEDEK: Hüseyin Çekiç, Hasan Özcan, Olgun Hayıt, Abdurahman Bağcacıoğlu, Muhammet Tokgöz, Nail Gök, Hasan Atalay, Necmi Şevgin, Tuncay Sarı, Seyfettin aktaş, Mehmet Ali Güven, Halil İbrahim Taş, Erdoğan Erçağ

 
Bu haber 15553 defa okunmuştur.

DİĞER Manavgat Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI