Bugun...
Bizi izleyin:Manavgat CHP İlçe Kongresinde Aliye Coşar güven tazeledi

Tarih: 09-12-2017 20:10:13 Güncelleme: 10-12-2017 10:23:13 + -


CHP Manavgat ilçe Kongresinde Av. Aliye Coşar tek liste ile yenden ilçe başkanlığına seçildi.


Manavgat CHP İlçe Kongresinde Aliye Coşar güven tazeledi

Antalya Haber İhbar

CHP Manavgat ilçe Kongresinde Av. Aliye Coşar tek liste ile yenden ilçe başkanlığına seçildi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Olağan Kongresinde tek liste ile seçime katılan Av. Aliye Coşar yeniden başkanlığa seçildi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat İlçe Olağan Kongresi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Oda ve dernek başkanları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda partililerin katıldığı kongreye CHP’li hiçbir milletvekilinin katılmaması dikkat çekti.

 

Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar yaptığı konuşmasına CHP eski genel başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a geçmiş olsun dilekleri ile başladı.

 

Hedeflerinin 2019 yılında yapılacak olan ülkenin kaderini belirleyecek başkanlık seçimi ve yerel seçimlerde omuz omuza mücadele ederek Atatürk ilke ve devrimleri ışığında ülkenin aydınlığa çıkması için çalışacaklarını belirten Coşar, “Manavgat'ta örgütlü ve planlı bir çalışma başlatarak tabanın sesi olup parti bayrağımızı tekrar dikmek için buradayız. Büyükşehir yasasının Manavgat'a verdiği zulme son vermek için Antalya Büyükşehir Belediyesini geri almak için buradayız. Yereldeki iktidarımızı güçlendirecek ve partimizin iktidarı için en büyük katkıyı sağlamak için çalışacağız. Dönem birlik ve dayanışma dönemidir. Dönem karlığa karşı tek vücut olma dönemidir. Bunu hep beraber başaracağımız inancıyla sizlerden yeniden görev istiyoruz. 2019 yılı bizim için aydınlanma yılı olacaktır. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'nin deprem duvarıdır, umududur, geleceğidir" dedi. 

 

Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem’de, Ataşehir Belediye Başkanın görevden alınmasını şiddetle kınadığını belirtti. Ülkede insanların mutsuz ve huzursuz olduğunu ileri süren Erdem, bu huzursuzluğu ve mutsuzluğu yok edecek tek kurumun Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu savundu.

 

CHP’nin sadece CHP’lilerin umudu değil Türkiye de ezilen yoksul yaşayan, özgürlükleri kısıtlanan milyonlarca insanın umudu olduğunu belirten Erdem, “Bunun için bizlere çok ciddi görevler düşüyor. Manavgat Belediyesini almak sadece Büyükşehir Belediyesini almak tabiki yetmiyor. Antalya’nın bütün ilçelerinde ve ülke genelinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını dikmek bizim hem görevimiz hem sorumluluğumuz. Ama buda yetmiyor, iktidar olmak yıllarca hep umut ettik bu sefer inanıyoruz sizlerinde inanmasını istiyoruz” dedi.

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, ülkenin çok sıcak günlerden geçtiğini ifade ederek, herkesin her zamankinden daha fazla duyarlı olması gerektiğini ve küçük hesapları bir tarafa bırakarak, kendimizi ülkemizden sorumlu hissetmemiz gerektiği dile getirdi.

 

Konuşmaların ardından tek liste ile seçime giden mevcut başkan Av. Aliye Coşar, 418 delegeden 296’sının oy kullandığı seçimde, 277 geçerli oy alarak yeniden başkanlığa seçildi.

 

Coşar başkanlığındaki CHP Manavgat ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu; Denizcan Akçay, Oykun Başar, Burak Çeker, Devrim Çetin, M. Kemal Dönmez, Atila Duran, Z. İzzet Erdil, Ozan Gündüz, Ayşe Meşhur Şan, Ahmet Öz, Emin Özgümüş, Çağlar Pardı, Zeynep Pilavcı, Betül Sarıkaya ve Özlem Tarakçı.
Bu haber 10379 defa okunmuştur.

DİĞER Manavgat Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI