Bugun...
Bizi izleyin:Manavgat'ta Camii imamından Türkiye’nin ilk Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi

Tarih: 23-12-2016 11:00:00 + -


Manavgat’ta görev yapan Hasan Tekin isimli imam, Türkiye’nin ilk Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi ‘www.enfal46.com’u tasarlayarak hayata geçirdi.


Manavgat'ta Camii imamından Türkiye’nin ilk Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi
Antalya Haber İhbar

Manavgat’ta görev yapan Hasan Tekin isimli imam, Türkiye’nin ilk Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi ‘www.enfal46.com’u tasarlayarak hayata geçirdi.

 

Piyasadaki sosyal paylaşım sitelerinin tamamının Yahudilere ait olduğun dikkat çeken Tekin, bunların çoğunun İsrail için istihbarat topladığını söyledi.

 

Manavgat Ilıca Mahallesi Kumköy Camii’nde İmam olarak görev yapan Hasan Tekin, Türkiye’nin ilk yerli ve milli paylaşım sitesini Türk milletinin hizmetine sundu.

10 Aralık 2016 tarihi itibariyle Türkiye’de eksikliği hissedilen ve son derece ihtiyaç duyulan Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi www.enfal46.com’u Türk milletinin hizmetine sunduğunu belirten Hasan Tekin “Piyasaya baktığımızda facebook, twitter, instagram ve bir sürü sosyal medya var. Bunların hepsi yahudilerin. Yahudilerin kurmuş olduğu bir sistem sosyal paylaşım ağı. Bunların birçoğu da israile istihbarat topluyor herkeste bunu biliyor. Müslümanlar da bunlara akın ediyor. Biz diyoruz ki devlet olarak bizim neden bir sosyal paylaşım sitemiz olmasın. Devletimizin gücü yok mu, bizim bilgisayarcılarımız programcılarımız yok mu neden yapmıyorlar. Bunların tek çekindiği şey yaparız da tutmazsa? Facebook ve Twitter ın karşısında biz neyiz ki? diye düşünüyorlar. Şimdi Türkiye’de 75 milyon Türk halkının 42 milyonu sosyal medya kullanıyor. Örneğin Facebook ta bir paylaşım yapılıyor bu paylaşım olumlu ya da olumsuz tüm dünyaya ulaşıyor. Bizim bu sitemiz Allah'ın izniyle birlik beraberliği ve kardeşliği anlatan bir sosyal medya olacak. Ben çok düşündüm niye bizim sosyal paylaşım sitemiz yok diye. Birçok bilgisayarcılarla konuştum yapmıyorlar yapamıyorlar. Yaparsak tutarmı tutmazmı diye düşünüyorlar. Bir yazılımcıya söyledim bana 20 ila 100 bin tl arasında para gider dedi. Biz bu parayı nerden alacağız birileri destek de olmuyor ki bunlar meydana gelsin. Derken ben Cumhurbaşkanımıza Başbakanımıza mektup yazdım gönderdim. Başbakanlıktan müftülüğe bir yazı geldi. O yazıda ne yapılması gerekiyorsa yapılsın türünden şeyler yazıyordu. Ama bu devletin yapması gereken şeyler. Şimdi bu devletin yapacağı bir iş ya da devletin desteğiyle yapılabilecek bir iş. Biz tek başımıza ne yapabiliriz ben sadece kendi çapımda cemaatime ufak tefek şeyler anlatabilirim. Ordan da böyle bir haber gelince bari biz buna girişelim dedik. Yazılımını aldık şuanda sitemiz hazır ve tüm Türkiye’de yaşayan kardeşlerimizi buna üye olmaya bir de destek olmaya davet ediyorum. Siz vatan hayranı kardeşlerimin katkılarıyla, destekleriyle enfal46.com isimli siteniz ülkemizin gündemini belirleyecek bir site olacaktır. Büyüyen Türkiye’yi küçültmek isteyen iç ve dış düşmanlara karşı inanılmaz mücadele verecektir. İslam adına, Türkiye’miz adına insanlarımızı yönlendirecek tek ve ilk site olacaktır” dedi.

 

Tekin; Türkiye’nin yerli ve milli ilk sitesi olan www.enfal46.com’un amacı ve hedeflerini şöyle sıraladı; ,

1-Sitemiz, taşı toprağı altın olan, güzelim Türkiye’nin Dünyaya uzanan hem eli hem kolu olacaktır. Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi ilelebet devamını sağlayacak paylaşımlarda bulunulacaktır.

 

2-Mazlumların, kimsesizlerin, ezilenlerin ve imdat diye ağlayanların çığlık sesini tüm dünya Müslümanlarına duyurmayı sağlayacaktır.

3-Müslümanları, sömürgen Batı ülkeleri hayranı değil, Müslüman ülkeleri hayranı yapmak ve Müslümanın Müslümandan başka dostu olmadığının mesajını vermektir.

4-Düşünen, sömürüye karşı çıkan insanların sayısını çoğaltmak ve Müslüman ulus devletlerinin devamını sağlayacak birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapılacaktır. Dünyada küçük devletçikler halinde yaşayan Müslümanların bir araya gelmesini sağlamaktır.

 

5-Bireylere orta bir kültürün yeterli olacağı inancını empoze etmek/aşılamak isteyen Yahudi lobilerinin inadına; kültürlü, bilgili ve araştırmacı bir topluluk oluşturmaktır. Sahte dinlerin, tarikatların ve hurafelerin bilgi olarak yayılması değil gerçekleri, hakikatleri bu millete sunacak alanlar açmaktır.

 

6-Çocukların bilgisayar bağımlısı olarak büyümesini sağlayanların aksine çocuklara yönelik etkinlik, faaliyet, araştırma ve paylaşma imkânlar sunmaktır.

7-Milletimizi, marka düşkünü, tüketim manyağı kitleler oluşturmak isteyen Yahudi egemenliğinden kurtarmaktır. İnsanlara tüketmeyi değil üretmeyi aşılamaktır. Laylaylom bir hayat sürmek isteyenlerin yaptıklarının doğru olmadığını anlatmaktır.

8-Müslümanlar arasında ekonomisi, siyaseti, ordusu güçsüz devletler oluşturmak isteyen düşmanlarına rağmen muassır medeniyete ulaştıracak Müslüman topluluğunu harekete geçirmektir.

 

9-Tüm ekonomik sektörleri ele geçirmek isteyen Yahudilere karşı Müslümanların kendi ekonomisi ile dimdik ayakta durmalarını sağlayıcı etkilerde bulunmaktır.

O halede Türkiye’de aktif 42 milyon sosyal medya kullanıcısı olan ve  bu yazıyı okuyan kardeşim!

 

Türk Müslüman alemine seslenen Tekin sözlerini şöyle sürdürdü “Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Sitesi olan www.enfal46.com’a Sahip çıkacağından hiç şüphem yoktur. Tüm Türkiye halkına ve Dünya Müslümanlarına gücünün yettiği kadarıyla, imkânları ölçüsünce bunu anlatmasını istiyorum.

 

Google, Twitter, Instagram vb. gibi sitelerin sahiplerinin de Yahudi asıllı olduğunu bilerek kendi sitemize sahip çıkarak dünya devi yapmaya gayret gösterelim.

Yaklaşık 10 yıldır hayatımıza giren Facebook sitesinin rengi mavi-beyazdır. İsrail bayrağı da mavi-beyaz renklerini içerir. Sitenin kurucusu Harvard mezunu ve Yahudi’dir. Sen de kırmız-beyan renkli bayrağının rengini taşıyan sitene sahip çıkmalısın.

 

Facebook, Twitter, Instagram vb. gibi web sitelerinin kötü niyetlerinin olduğunu bilerek, Yerli ve Milli Sosyal Paylaşım Siteniz Olan www.enfal46.com’u kendi siten gibi sahip çıkarak ÜMMET-İ MUHAMMED’E ulaşmaya gayret gösterelim.

 

ABD’de yaşayan 5-6 milyonluk Yahudi kitlesi ülkenin en kritik noktalarında (medya, sinema, eğlence, ulaştırma, silah, reklam, moda, eğitim, bilim vb.) söz sahibi olduğunu bilerek, ülkemizde de artık her alanda söz sahibi sen olmalısın.

 

Facebook, Twitter, Instagram gibi sitelerin karşısında direnmek kolay değil. Ama Cumhurbaşkanımıza sahip çıkan o ruhlar inanıyorum ki bizim sitemizede sahip çıkacaktır.

 

Facebook, Twitter, Instagram vb. gibi web sitelerinin kötü niyetlerini bilerek kullanmamız gerekiyor. ABD’yi tamamen Yahudiler yönetmektedir. Bu ülkenin hayatımıza soktuğu her şeyden kuşku duymalıyız. Bu siteleri birçok insan kullanıyor. Ancak paylaşımlara dikkat edilmesi gerekiyor”
Bu haber 40678 defa okunmuştur.

Ali Güngör / 26-12-2016 11:24:00

Diğer sosyal medyaların sahipleri Müslüman olmadığından dolayı Dünya Müslümanlarının lehine olan paylaşımları, sesleri, görüntüleri, yazıları, vidoları; sayfaları, grupları ve profilleri sorgusuz sualsiz siliyorlar/kapatıyorlar. Çünkü Siyonistlerin işlerine gelmiyor. Çünkü İPLER ECNEBİNİN elinde. Ama bunu bizim sitemizde kimse yapamayacak. Çünkü İPLER BİZİM ELİMİZDE. Siz Müslümanların elindedir. Ellerine sağlık hocamızın. Sizlerde teşekkür ederiz böyle haberler için.

Hakan çelik / 23-12-2016 18:12:00

Allah razı olsun bu siteyi kuran/tasarlayan kardeşimizden. İnşallah Ümmeti Muhammed için iyi olur.FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Manavgat Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI