Bugun...
Bizi izleyin:



Manavgat'ın LGS şampiyonları ödüllendirildi

Tarih: 27-06-2019 10:36:09 Güncelleme: 12-07-2019 14:04:09 + -


Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Liseye Geçiş Sınavında tüm soruları doğru cevaplandırarak 500 tam puan alan öğrencileri ödüllendirdi.


Manavgat'ın LGS şampiyonları ödüllendirildi









Antalya Haber İhbar

Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Liseye Geçiş Sınavında tüm soruları doğru cevaplandırarak 500 tam puan alan öğrencileri ödüllendirdi.

 

 

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ödül töreninde 500 tam puan alan  öğrenciler, öğretmenleri ve aileleri hazır bulundu.

 

 

1 Haziran 2019 tarihinde yapılan LGS’de Türkiye genelinde tüm soruları doğru cevaplandırarak Türkiye birinciliğini paylaşan 565 öğrencinin 3 tanesi Manavgat’tan çıktı. Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji Kaan Sözen, Özel Akdeniz Başarı Koleji Ortaokulu Öğrencisi Nermin Eylül Eker ve Özel Manavgat Maya Ortaokulu Öğrencisi Erdem Güllü Manavgat’ın Türkiye birincileri oldu.

 

 

Manavgat Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen sade bir törenle Türkiye birincisi olan öğrenciler ödüllendirildi. Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir’in makamında düzenlenen törende şampiyon öğrencilerden Kaan Sözen ve Nermin Eylül Eker hazır bulunurken Erdem Güllü Manavgat dışında olduğu için ödülünü annesi aldı.

 

 

Türkiye birincisi olan öğrencilerin okul müdürlerinin de hazır bulunduğu törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, LGS sınavında Manavgat’tan 3 öğrencinin 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olmasının yanı sıra İlçemizden 8 öğrencinin 490 ve üzeri, 158 öğrencinin ise 450 ve üzeri puan aldığına dikkat çekerek; “Türkiye genelinde toplamda 565 çocuğumuz bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puan almışlardır.  Manavgatımızda da Özel Başarı Akdeniz, Özel Maya ve Özel Manavgat Bahçeşehir Koleji okulumuzdan birer öğrencimiz Nermin Eylül Eker, Erdem Güllü, Kaan Sözen isimli öğrencilerimiz bütün sorulara doğru cevap vererek 500 tam puanla Türkiye genelindeki 565 öğrenci ile Türkiye 1. liğini paylaşmışlardır. Çocuklarımızı yürekten tebrik etmemek mümkün değil. Ailelerini yürekten tebrik ediyorum. Onları yetiştiren okullarımızı okul idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

 

Sizler bizim yarınları emanet edeceğimiz kişilersiniz. Ülkeye yön veren kişilersiniz. Bugün buralarda bizler varız yarın sizler olacaksınız. Bütün çocuklarımızın bahtları önleri açık olsun diliyorum. Bizlere büyük bir gurur yaşattınız. Manavgat'tan 500 tam puanın çıkması çok güzel bir başarı. Ama her şeyden önce bilin ki bu başarı sizin başarınız. Derslere biz çalışmadık, sınava biz girmedik, okulunuzla beraber, aileniz eğitimcileriniz olarak biz sizin sadece belki önünüzü açtık, yol gösterdik. Ama başarı sizin başarınız. Bu başarıyı çok iyi bir şekilde kullanacağınızdan ve yarınlarınızın çok iyi olacağına, ülkemize, vatanımıza, milletimize büyük hizmetler yapacağınızdan hiç şüphem yok. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

SEKTÖR HABERLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ: 0532 120 20 03






DİĞER Sektör Haberler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI