Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınTürkiye Değişim Partisi Balıkesir İktidara Hazırlık Merkezi açıldı

Tarih: 21-01-2021 09:33:56 + -


Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün katılımlarıyla Balıkesir İktidara Hazırlık Merkezi açıldı.


Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İktidara Hazırlık Merkezi açıldı

Açılışta konuşan Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi, Bu Milletin İnancıdır, Tarihidir, Kimliğidir Amacımız Bütün Milletimizdir, Görüşü Ne Olursa Olsun İlkelerimizi, Davamızı Herkese Anlatmalıyız. Davetimiz Her Kesimedir, Davet Bizden Taktir Allah’ımdan’’ diyerek açılış kurdelesini kesti.

 

‘’Milletin İktidarı Olacağız Sizin Hükümetiniz Olacağız. İktidarımızın Gücünü Bütün Yurttaşlarımızdan Yana Kullanacağız, İktidarımızda Asla Ayrım Yapmayacağız, İktidarımızda Ülkemizde Her Yurttaşımıza Hakça Adilce Davranacağız. İç Ekonomik Huzur Biz Sağlayacağız, Özgür Dünyanın En Demokratik Partisi Biz Olacağız. Kimseyi Kandırmayacağız İktidarda ve Muhalefette Yeteri Kadar Kandıranlar Var. Türkiye Değişim Partisi, Sadece Gerçekleri Söyleyecek.” Sözleriyle konuşma yapan Sarıgül’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Sarıgül’ün konuşmasının tamamı şu şekilde

 

“Değerli basın mensupları, il yönetim kurulum, ilçe başkanlarım ve Türkiye Değişim

Partisine gönül veren, desteğini esirgemeyen dostlarım hepinizi yürek dolusu sevgiyle saygıyla selamlıyorum…

Değerli yurttaşlarım Türkiye Değişim Partimiz, Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, evrensel hukuk kurallarına uyan, inançlara saygılı, laikliği yaşatan, üretimi destekleyen, emeği koruyan, hudut ve bayrak birliği diyen, bir demokratik kitle partisidir!

Kardeşlerim biz Ankara’ya hiç kimsenin sofrasından pay almaya gitmiyoruz biz, ülkemizin tüm insanlarına bereketli bir vatan sofrası demokrasi sofrası kurmaya gidiyoruz.

Türkiye Değişim Partisi, bu milletin inancıdır, tarihidir, kimliğidir amacımız bütün milletimizdir, görüşü ne olursa olsun ilkelerimizi, davamızı herkese anlatmalıyız. Davetimiz her kesimedir, davet bizden taktir Allah’ımdan.

Kardeşlerim demokrasi uygar bir tartışma rejimidir, kavga rejimi değil, barış ve insanlık rejimidir

Türkiye Değişim Partisi, ülkemizde kutuplaşmaya ve gerginliğe son verecektir

Anlayışlı olacağız! Uzlaşmacı, adaletli olacağız! Ülkemiz mutlu olacak

Türkiye Değişim Partisi, demokratik bir kalkınma hareketidir. Davamız şefkat gayemiz ülkemizin mutluluğudur. İnsanlığa saygıyı, millet ve ülke sevgisini, ülkemizin bağımsızlığını, onurunu her zaman hem öğreteceğiz hem de koruyacağız.

Türkiye Değişim Partisi, hudut ve bayrak birliği der. Kimlikli, inanmış, onurlu, şanlı inandığı dava için mücadele veren milyonların partisidir. Doğruları milletimize anlatma görevini üstlendik.

Türkiye Değişim Partisi, yiğit, vatansever, ahlaklı, şefkatli, vicdanlı, milletini seven hiçbir ayrım yapmayan teşkilatlardan oluşmuştur.

Kardeşlerim harekette birlik olacağız, değişimde birlik olacağız, ülkemizin yüzünü güldüreceğiz

Kardeşlerim unutmayın milletimizin mutluluğu ülkemizin geleceği sizlere bağlıdır, çok çalışacağız çetin bir sınavdan geçeceğiz %100 başarılı olacağız.

Sevgili Balıkesirli kardeşlerim Balıkesir coğrafi olarak muazzam bir konumda, Ayvalık körfezi ve Marmara kıyıları bir zamanlar en cazip tatil yöreleriydi ama yapılması gereken hamleler yapılmadığı için Çeşme, Bodrum, Marmaris öne geçti bu kente yeni bir turizm vizyonu getireceğiz.

Kazdağları sadece ülkemiz için değil, dünyaca önemli bir yer. Kazdağlarını maden yatağı değil, oksijen deposu olarak görmeliyiz tüm dünyayı Kazdağları’nda misafir edip, sağlık turizminin merkezi yapmalıyız.

Türkiye’nin en lezzetli etleri, sütleri bu topraklarda üretiliyor. Balıkesir koyunu, Balıkesir kuzusu bir lezzet deposudur. Balıkesir etini, sütünü marka yapmak lazım bunun için de üreticiyi desteklemek gerekiyor Balıkesir üretmezse, Türkiye aç kalır Balıkesir’in lezzetlerini dünya markası yapacağız.

Balıkesir’in zeytini de sahipsiz… Ayvalık’ı zeytincilikte dünya markası yapacağız. Bin yıllık zeytin ağaçlarıyla, Ayvalık körfez bölgesi zeytinciliğin tarihini temsil ediyor buralarda üretilen zeytin ve zeytinyağı uluslararası pazarlarda hakkıyla pazarlanamıyor, zeytin üretici, zeytinyağı fabrikaları maliyetinin altında üretim yapıyor. Planlama yok, program yok, destek yok. Çiftçimizle, sanayicimizle bir araya gelip zeytinimizi dünya markası yapmak için gereken her şeyi yapacağız binlerce yıllık zeytincilik tarihimizi tüm dünyaya tanıtacağız.

İktidarımızın gücünü bütün yurttaşlarımızdan yana kullanacağız, iktidarımızda asla ayrım yapmayacağız, iktidarımızda ülkemizde her yurttaşımıza hakça, adilce davranacağız.

Kardeşlerim, iç ekonomik huzuru biz sağlayacağız, özgür dünyanın en demokratik partisi biz olacağız her saniyemiz ülkemiz için üretken olmakla geçecek. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi bütün tuzaklardan korumalıyız cumhuriyetimizi ve demokrasimizi seviyoruz, ilelebet koruyacağız

Kimseyi kandırmayacağız, iktidarda ve muhalefette yeteri kadar kandıranlar var.

Türkiye Değişim Partisi, sadece gerçekleri söyleyecek.

Frekansları yeniden ayarlayın artık Türkiye Değişim Partisi var. Bütün frekansları toplumun lehine yeni baştan ayarlayacağız bu frekanslar benim frekansım, sizin frekansınız olmayacak, ülkemizin frekans olacak çünkü Türkiye Değişim Partisi yurttaşlarımızın %20 sini %30unu değil %100ünü kucaklayacak ve inşallah %100ünün yüzünü güldürecek.

Değişim başlıyor şu anda emin adımlarla, güçlü ve her geçen gün daha da güçlenerek kararlı adımlarla Ankara’ya doğru yürüyoruz.

Gençler artık korkmayın! Derdinizi söyleyin, korkmayın! Bizi eleştirin.

Türkiye Değişim Partisi iktidarında, 18 yaşına kadar internet ücretsiz olacak, yurt parası, eğitime katkı parası asla ödemeyeceksiniz. 18 yaşına kadar ülkemizdeki bütün gençleri yurtdışına göndermek, görüşlerini ve ufkunu açmak en büyük görevim olacak. Türkiye Değişim Partisi iktidarında, işsiz genç kalmayacak, çiftçi genç, esnaf genç son derece mutlu olacak. Gençler olmadan ülkemizi kalkındıramayız.

Gençler Türkiye Değişim Partisi sizi bekliyor gelin belediye başkanı olun, milletvekili olun, ilçe, il başkanı olun, ağabeyiniz olarak yolunuzu açıyorum…

 

Kadınlar gözünüz aydın değişim başlıyor. İşsiz bir kadın kalmayacak, ekonomik sorunla boğuşan kadın kalmayacak. Kadın cinayetlerine son vermek için gece gündüz çalışacağız. Değişim kadınları gelin değişime ortak olun, değişimi siz gerçekleştirin.

Türkiye Değişim Partisi iktidarında, yurttaşlarımıza adaletli ve şefkatli davranacağız, ülkemizde mutluluğu, güler yüzü, huzuru birlikte sağlayacağız. Ülkemizin geleceği için güçlü olma yola çıkma zamanı geldi, inanan yüreklerle zafere yürüyoruz. Sırt sırta, omuz omuza olalım sorunlarımızı beraber çözelim. Güven veren parti yola çıktı, inançlı kadrolar yola çıktı artık ülkemizin ihtiyaçlarına odaklanacağız ülkemizde yeni bir dönem başlıyor. Halisane duygularla yola çıkıyoruz omuzlarımızda büyük sorumluluk var her günümüz ülkemiz için neler yapabiliriz diye düşünmekle geçecek önce ülkemiz sonra partimiz.

Kardeşlerim pozitif düşünen, geleceği tasarlayan kadrolar yola çıktı geliyor.

Kadrolarımız, ülkemiz için çalışan kadrolardır. Zihinsel açıdan hazırız, %100 verimli olacağız, zihnimiz açık ülkemize odaklandık.

Türkiye Değişim Partisi, alçakgönüllü, heyecanlı, sevgi dolu, dinamik bir partidir. Kararlı, güvenilir, inançlı kadrolarla yola çıkıyoruz, çocuklarımızın geleceği için yollardayız.

Ezilen insanlar, haksızlığa uğrayan insanlar neredeyse Türkiye Değişim Partisi orada olacak çünkü

Türkiye Değişim Partisi, milletin mutluluğu için var. Davamız zaferle sonuçlanacak çünkü 83 milyonun sesiyiz şartlar ne olursa olsun mücadelemizi bıkmadan usanmadan kapı kapı milletimize anlatacağız.

Kardeşlerim sorumluluğumuz ağır, çok çalışacağız ülkemizin bayrağını en yükseğe taşıyacağız, ülkemiz sizi bekliyor kararlı olacağız. Er geç iktidar olacağız ama asla çok geç değil, milletin iktidarı sizin hükümetiniz olacağız…

Sizlerle gurur duyuyorum cesaretiniz, kararlığınız ülkemize büyük umut veriyor evet, salona baktığım zaman bu salonda ülkemizi yönetecek kadrolar görüyorum. Milletvekillerimi görüyorum, bakanlarımı görüyorum ülkemize hizmet edeceğiniz günlerin yaklaştığını görüyorum

Kardeşlerim Allah’ım ömrünüze bereket, gücünüze güç katsın, ayağınıza taş değmesin yolunuz acık olsun.”
Bu haber 5545 defa okunmuştur.

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
1480 Okunma
874 Okunma
803 Okunma
266 Okunma
228 Okunma
198 Okunma
182 Okunma
162 Okunma
147 Okunma
129 Okunma
114 Okunma
108 Okunma
12768 Okunma
7446 Okunma
7240 Okunma
6949 Okunma
6273 Okunma
5781 Okunma
5635 Okunma
5486 Okunma
5276 Okunma
4968 Okunma
4955 Okunma
4579 Okunma
29730 Okunma
19104 Okunma
18382 Okunma
17062 Okunma
16972 Okunma
16027 Okunma
15371 Okunma
15222 Okunma
15213 Okunma
14757 Okunma
13286 Okunma
12768 Okunma
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
 • Manavgat'ta Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı
  Manavgat'ta Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI