ilansitesi.net
Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın


Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
Tarih: 04-10-2015 18:06:53 Güncelleme: 04-10-2015 18:06:53
Manavgatlı Hacı Süleyman Öz Medine'de Cenaze... paylaşan: haberci07

Medine’de hayatını kaybeden ve orada defnedilen hacı Süleyman Öz için memleketi Antalya’nın Manavgat ilçesinde gıyabi cenaze namazı kılındı. Suudi Arabistan’ın Medine kentinde kalp krizi sonucu yaşamını yitiren ve orada defnedilen hacı Süleyman Öz için memleketi Manavgat’ta gıyabi cenaze namazı kılındı. Manavgat’tan hacı olmak için eşi Ayşe Öz ile birlikte kutsal topraklara giden 64 yaşındaki Süleyman Öz, dün Medine’de kaldığı bir otelde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Dün Medine’de düzenlenen cenaze namazının ardından Medine’ye defnedilen Öz için bugünde Manavgat’ın Demirciler Mahallesinde gıyabi cenaze namazı kılındı. Mahalle imamının kıldırıldığı cenaze namazına çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze sonrası vatandaşlara zemzem suyu ve hurma ikram edildi. Cenazede Öz’ün yakınları, rüyasında öleceğini gördüğünü ve son üç gündür tüm yakınlarını arayarak helallik isteğini aktardılar. Emekli olan Süleyman Öz’ün 10 Eylül’de eşi Ayşe Öz ile birlikte hac vazifesini yerine getirmek için kutsal topraklara gittiği ve hac vazifesini tamamladıktan sonra Medine’de son ziyaretleri yaptıkları öğrenildi. Süleyman Öz’ün eşi Ayşe Öz’ün ise hala kutsal topraklarda olduğu ve 6 Ekim’de Türkiye’ye döneceği belirtildi.

Bu video 15245 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
 • ÇOK İZLENENLER
Manavgat'ta 2 Gencin Yanarak Öldüğü Kaza Güvenlik KamerasındaManavgat ilçesinde tek taraflı meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yanarak can..
31546 İzlenme
Manavgat'ta Şehiriçi Dolmuşunun önüne atlayan genç kız videohttp://haberci07.com/manavgat-ta-genc-kiza-sehirici-dolmusu-carpti/9370/
24112 İzlenme
Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze TöreniMedine’de hayatını kaybeden ve orada defnedilen hacı Süleyman Öz için memleketi ..
15246 İzlenme
Manavgat kaza 2 (25.06.2014)Vicdan Azabına 1 Yıl Dayanabildi ANTALYA'da geçen yıl 25 Haziran'da karıştığı..
15097 İzlenme
YUKARI